check mail minus phone-call plus search send
img

خرید لایک igtv

INSTAGRAM IGTV LIKE

ای جی تی وی
IGTV لایک

خرید لایک ارزان IGTV ایرانی

یکی از قابلیتهای پر طرفتار اینستاگرام هست که معمولا برای ویدیو های طولانی ازش استفاده میکنند.

با خرید لایک igtv شما تعداد لایک های پست ای جی تی وی رو می تونید راحت بالا ببرید

 

100 لایک ای جی توی

200 لایک ای جی توی

500 لایک ای جی توی

1,000 لایک ای جی توی

1,500 افزایش لایک IGTV

2,000 افزایش لایک IGTV

2,500 افزایش لایک IGTV

3,000 افزایش لایک IGTV

سوالات متداول

لایک تی وی اینستاگرام چیست ؟

سروریس های ای جی توی با پست معمولی بازدید یه تفاوت دارد ان هم در تایم دیگر موراد هست

افزایش لایک IGTV و REEL ارزان قیمت تحویل سریع

همان‌طور که می‌دانیم امروزه یکی از تفریحات اساسی و یا حتی شیوه‌های نوین کسب درآمد اینترنتی، از طریق شبکه‌های اجتماعی و فضای آن صورت می‌گیرد. در این زمینه بعضی از انواع شبکه‌های اجتماعی نسبت به دیگر شبکه‌ها، جایگاهی مناسب‌تر را کسب نموده‌اند. از جمله این شبکه‌ها میتوان اینستاگرام را نام برد. اینستاگرام از شبکه‌های اجتماعی بسیار پرکاربرد و پرطرفدار شناخته می‌شود. این جایگاه برتر، به دلیل وجود مسائلی در اینستاگرام از جمله قراردادن انواع ویدیوها در این شبکه اجتماعی و افزایش بازدید و افزایش لایک در این شبکه است. به طور کلی می‌توان گفت افرادی که علاقه دارند در اینستاگرام فعالیت بیشتری داشته باشند و یا تمایل دارند تا نظر فالوورهای بیشتری را به خود و پست و ویدیوی خود جلب نمایند لازم است به نکاتی توجه داشته باشند. یکی از این نکات که موجب می‌شود پست ویدویی آن‌ها در معرض دید مخاطبان و کاربران بیشتری در این شبکه قرار بگیرد، خرید لایک است.

 

الگوریتم‌های برنامه ریزی شده در اینستاگرام هرساله دستخوش تغییر می‌شوند تا کارایی این فضای محبوب را بهبود ببخشند. اما آنچه ما درمورد این الگوریتم‌ها می‌دانیم، اطلاعات کمی است که مهندسان اینستاگرام در اختیار ما قرار می‌دهند. در این مطلب سعی داریم در مورد این الگوریتم‌ها به خصوص در مورد امکان جدید IGTV یا تلویزیون اینستاگرام و همچنین امکان خرید لایک ارزان igtv، با شما صحبت کنیم.

الگوریتم‌های فعلی اینستاگرام چطور کار می‌کنند؟

اساسا 3 ویژگی اصلی بر رتبه بندی در اینستاگرام اثر می‌گذارند:

 1. علاقه: ساختار این برنامه به گونه‌ای است که پست‌ها را بر اساس واکنش‌های پیشین شما به موارد مشابه در دسترس‌تان قرار می‌دهد. برای مثال اگر شما چندین پست در مورد حیوانات را لایک یا ذخیره کنید، صفحه‌ی جستجوی شما کاملا با پست‌های مربوط به حیوانات پر می‌شود.
 2. ارتباطات: زمانی که شما شخصی را در کامنتی منشن می‌کنید، یا حساب آن‌ها را روی تصاویر و ویدئو‌ها تگ کنید، یا پیام مستقیم ارسال نمایید، نشانه‌ی این است که تمایل به پست‌های مشابه این حساب کاربری دارید.
 3. خط زمانی: هرچه کاربران سریع‌تر به وقایع جاری واکنش دهند، بهتر دیده می‌شوند. برای همین استوری‌ها حائز اهمیت هستند.

عوامل با اهمیت دیگری نیز در رتبه بندی در اینستاگرام وجود دارند؛ از جمله تکرار. برای مثال هرچه بیشتر ویدئو‌های IGTV را مشاهده کنید، اینستاگرام پست‌های بیشتری شامل IGTV برای شما به نمایش می‌گذارد. براساس چیزی که اینستاگرام بیان می‌کند، چهار معیار سنجش بر ترتیب پست‌های نمایشی تاثیر دارند. نظرات (Comments) ، پسندها (Likes) ، بازنشرها (Reshare) و بازدیدها ( views) که این موضوع در مورد ویدئو‌ها و استوری‌ها مورد توجه است. هر چه این فاکتورها در مورد یک پست بیشتر باشد، بیشتر دیده می‌شود.

محتوای گوناگون چطور در اینستاگرام رتبه بندی می‌شوند؟

چهار نوع محتوای متفاوت در اینستاگرام وجود دارد: پست، استوری، ویدئوهای IGTV، پست‌های داخل صفحه‌ی جستجو که الگوریتم نمایش آن‌ها با هم متفاوت است. بر اساس بیانیه‌ی اینستاگرام، آن‌ها هیچ پستی از را از دید مخاطب پنهان نمی‌کنند. در زمان حرکت در نرم افزار ما می‌توانیم همه‌ی آن‌ها را مشاهده کنیم اما با اولویت نمایش متفاوت.

استوری‌هایی که در ابتدای صفحه‌ی خود مقدم بر سایر استوری‌ها مشاهده می‌کنید، آن‌هایی هستند که انتظار می‌رود بیشتر مورد پسند شما واقع شوند. این استوری‌ها متعلق به حساب‌هایی هستند که معمولا به پست‌های آن‌ها واکنش بیشتری نشان می‌دهید. البته به‌روز بودن استوری‌ها همواره در اولویت بالاتری قرار دارند.

چطور از الگوریتم‌های اینستاگرام به نفع خود استفاده کنیم؟

 • محتوای خود را مختص اینستاگرام تولید کنید.

در مورد اینستاگرام، مطالعه و تحقیق کنید تا از کارکرد آن مطلع شوید. اساس این نرم افزار بر محتوای بصری جذاب قرار داده شده است؛ پس اگر می‌توانید 10 عکس پست کنید، این کار را انجام دهید. هدف افراد از باز کردن اینستاگرام، تماشای همین تصاویر است.

 • فقط محتوا با کیفیت بالا پست کنید.

با توجه به الگوریتم اینستاگرام، اگر تصاویر زیباتر، ویدئوهای کاربردی و محتوای درگیر کننده پست کنید، افراد آن‌ها را می‌پسندند و پس از این واکنش‌ها، الگوریتم اینستاگرام شما را بیشتر در معرض دید قرار می‌دهد.

 • استمرار داشته باشید

اگر برای مدتی دست از ارسال مداوم پست بردارید، افراد شما را رها می‌کنند و رتبه‌ی شما کاهش خواهد یافت. همچنین بهتر است از مطالب همگن و هماهنگ برای صفحه‌ی خود اسفاده نمایید. مخاطبان خود را شناسایی کنید. با مخاطبان خود در ارتباط باشید، در استوری‌ها و پست‌ها از آن‌ها سوال بپرسید تا افکارشان را با شما به اشتراک بگذارند. سعی کنید مطالبی را منتشر کنید که متناسب با سلایق مخاطبان شما باشد. از ابزاری استفاده کنید که افراد با آن‌ها درگیر می‌شوند. مثل نظرسنجی‌ها و آزمون‌ها در استوری‌ها و پست‌ها. افراد را با پست‌های خود درگیر کنید.

 • ویدئوهای IGTV پست کنید

این ویدئوها در صفحه‌ی جستجو، به صورت بزرگتر به نمایش در آمده و کاربران علاقمند به بازکردن آن‌ها هستند. این ویدئوها از اهمیت بالایی برخوردارند. ویدئوهای IGTV، طولانی، افقی و تمام صفحه هستند و می‌توانند مطالب بیشتری را پوشش دهند. IGTV یک اپلیکیشن مستقل است که برای کاربران اندروید و iOS قابل دسترسی است اما کاربران از آن به واسطه‌ی برنامه اینستاگرام استفاده می‌کنند.

با استفاده از امکان IGTV می‌توانید مطالب خود را کامل‌تر و با جزئیات به مخاطب نمایش دهید. همچنین امکان IGTV می‌تواند به اهداف آموزشی کمک کند. آموزش‌های با مدت طولانی‌تر از طریق این شبکه محبوب می‌تواند افراد بیشتری را درگیر کند. همچنین IGTV به شما این اجازه را می‌دهد که لینک قابل کلیک در توضیحات آن وارد کنید و مخاطبان را به فضای دلخواه منتقل نمایید.

ای جی تی وی

اهمیت خرید لایک IGTV ایرانی

همانطور که صحبت شد، استفاده از ویدئوهای IGTV به دلیل اگوریتم‌های ویژه‌ی اینستاگرام و ویژگی‌های این نوع ویدئو، می‌تواند به بهتر دیده شدن صفحات شما کمک زیادی کند. به‌علاوه کمک به بهتر دیده شدن این ویدئوهای IGTV نیز نیازمند آگاهی و رعایت الگوریتم‌هایی است. برای مثال هرچه افراد بیشتر درگیر این ویدئوها شوند، امکان دیده شدن آن‌ها بیشتر است. در چنین مواقعی خرید لایک IGTV واقعی می‌تواند به شما کمک کند. وقتی در ابتدای امر اقدام به خرید لایک IGTV واقعی می‌کنید، افراد واقعی با ویدئوی شما درگیر می‌شوند. این درگیری افراد حقیقی منجر افزایش رتبه‌ی ویدئوی شما و ظاهر شدن آن در صفحات سرچ مرتبط برای افراد علاقمند به موضوع شما می‌شود.

از آنجا که ویدئوهای IGTV در صفحه جستجوی افراد، بزرگ‌تر دیده می‌شوند، احتمال باز شدن آن از سوی کاربران بیشتر است و احتمالا دنبال کننده‌های بیشتری برای شما به ارمغان خواهد آورد. برای قدم‌های اول بهتر است اقدام به خرید لایک ارزان IGTV نمایید تا کم کم محتوای ویدئویی شما در معرض دید کابران قرار بگیرد. در صورتی که جامعه‌ی هدف شما برای این ویدئوها افراد ایرانی هستند، باید دقت داشته باشید که بهتر است خرید لایک IGTV واقعی را از ارائه دهندگان ایرانی انتخاب نمایید تا مخاطب واقعی‌تری را با پست‌های شما درگیر کند. رفته رفته به تعداد دنبال کنندگان شما اضافه شده و پست‌های IGTV شما در صفحه‌ی جستجوی مخاطبان واقعی محتوای شما قرار می‌گیرد.

خرید لایک Reels اینستاگرام

همچنین از آنجایی که درگیر شدن با موضوعات داغ و متداول میان کاربران موجب افزایش رتبه‌ی پست‌ها و حساب شما توسط الگوریتم اینستاگرام می‌شود، اشتراک گذاری Reel اینستاگرام می‌تواند اثر بخش باشد. Instagram Reels ویدئوهای کوتاه 15 ثانیه‌ای سرگرم کننده هستند که افراد صرفا به جهت سرگرمی با دوستان خود به اشتراک می‌گذارند. تولید چنین محتوایی می‌تواند کاربران زیادی را به صفحه‌ی شما دعوت کند. به همین جهت می‌توانید با خرید لایک Reels اینستاگرام بازخورد بیشتری از کلیپ‌های خود بگیرید؛ به این جهت که تعداد لایک بیشتر، احتمال دیده شدن پست را توسط کاربران ناشناس بالاتر می‌برد.

«فالونیک» از بهترین و معتبرترین ارائه دهندگان خدمات اینستاگرام، پکیج‌های مناسب و مقرون به صرفه‌ای را بری خرید لایک IGTV ارزان و خرید لایک Reels اینستاگرام به شما ارائه می‌دهد. ویژگی‌های منحصر به فرد این ارائه دهنده، خدمات با کیفیت و پر سرعت است. کمتر از 6 ساعت پس از خرید لایک IGTV واقعی، سفارش شما تکمیل می‌شود. خدمات فالونیک برای خرید لایک IGTV واقعی شامل گارانتی است و در صورت نارضایتی، وجه پرداختی شما بازگردانده می‌شود. فالونیک دارای پنل اختصاصی حرفه‌ای و راحت است که می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز اقدام به ثبت سفارش نمایید. مهم‌تر از همه‌ی موارد اینکه قیمت پکیج‌های خرید لایک ارزان IGTV این ارائه دهنده، بسیار پایین و مقرون به صرفه است.

 

خرید لایک IGTV

همان‌طور که گفته شد یکی از مواردی که موجب می‌شود ویدیوها، در فضای اجتماعی اینستاگرام در معرض دید بیشتری از افراد قرار بگیرند، افزایش لایک و ویو برای این ویدیوها است. در حقیقت شبکه اجتماعی اینستاگرام، دارای چندین قابلیت و مزیت است. یکی از این قابلیت‌ها این است که میت‌وان انواع ویدیوهای طولانی مدت را در آن نمایش داد و در معرض دید افراد بسیاری در سراسر جهان قرار داد. بنابراین با خرید لایک می‌توانید به راحتی تعداد لایک‌های پست ویدیویی خود را افزایش دهید و از این طریق نظر بیشتری را به سمت خود جلب نمایید. در این زمینه و برای ارائه چنین خدماتی، سایت‌های زیادی طراحی شده‌اند و به ارائه سرویس‌های گوناگونی در این زمینه اقدام کرده‌اند.

مزایای خرید لایک IGTV  و خرید لایک REELS اینستاگرام از سایت فالوورها

یکی از ویژگی‌ها و مزایای خرید لایک ویدیوی اینستاگرام از فالوورها این است که می‌توانید به خرید لایک igtv ارزان در این سایت اقدام نمایید.

خریدی به صرفه و مناسب

بنابراین با مشاهده قیمت‌های این سایت برای سرویس‌های متنوع آن و سپس مقایسه با دیگر سایت‌های مشابه در این زمینه می‌توانید اطمینان یابید که این قیمت‌ها بسیار ارزان‌تر از دیگر سایت‌ها ارائه می‌شود. بنابراین با ورود به پنل قیمت ها را مشاهده کنید ، می‌توانید از سرویس خرید لایکIGTV واقعی ایرانی در اینستاگرام با قیمت‌های بسیار پایین، بهرمند شوید.

در حقیقت لازم به ذکر است که در این سایت برای ارائه خدمات و سرویس‌های متعدد در زمینه خرید لایک اینستاگرام از سرور اختصاصی، استفاده می‌شود که این عامل نیز نقش بسیار موثری در پایین بودن قیمت‌های خدمات این مجموعه دارد.

2- دریافت پنلی کامل و بهینه سازی شده

یکی دیگر از مزایای خرید لایک برای ویدیوهای اینستاگرام از سایت فالوورها این است که پنل ارائه شده توسط این مجموعه، به نحوی بسیار حرفه‌ای ساخته شده است و تمامی نیازهای شما را پاسخ خواهد داد. این پنل بسیار کامل و جامع، طراحی شده و پس از بهینه سازی، در اختیار کاربران و مشتریان این خدمات قرار خواهد گرفت.

از طرف دیگر این پنل به نحوی طراحی شده است که کار کردن با آن بسیار راحت و لذت بخش است و کاربران آن به راحتی می‌توانند بر آن مسلط شوند.

بررسی صحیح بودن لینک عکس یا ویدیو شما در مرحله اول

3- ثبت سفارش آسان و سریع

یکی دیگراز مزایای ویژه که در صورت استفاده از سایت فالوورها برای شما فراهم می‌شود این است که در این سایت می‌توانید به راحتی سفارش خرید لایک برای پست ویدیوی خود را ثبت نمایید . بنابراین در هر ساعتی از شبانه روز که قرار گرفته باشید می‌توانید به ثبت سفارش اقدام کنید. از طرف دیگر سفارشات شما در این سایت برای دریافت خدمات لایک اینستاگرام، به سرعت مورد پردازش قرار میگیرد.

4- خرید لایک ایرانی

یکی دیگر از مزایای منحصر به فردی که در این سایت مشاهده می‌شود این است که خدمات لایک اینستاگرام در این سایت، کاربران ایرانی است. بنابراین با خرید لایک ایرانی با بهترین کیفیت می‌توانید ویدیوهای اینستاگرام خود را در معرض دید تعداد بیشتری از افراد قرار دهید. کیفیت ارائه خدمات و سرویس‌های مربوط به لایک ارزان اینستاگرام در این سایت، بسیار عالی و مناسب است. از طرف دیگر با پرداخت امن وجه مورد نظر، خیالتان بابت این موضوع نیز راحت باشد. از طریق این سایت علاوه بر دریافت سرویس و خدمات اینستاگرام، هم‌چنین می‌توانید برای افزایش فالوور اینستاگرام و بازدید IGTV و پست ویدیوی  از آن نیز اقدام کنید؛ همچنین سرویس منحصربه‌فردی که در این سایت ارائه می‌شود خرید لایک reels اینستاگرام است که کمتر جایی آن را می‌توانید پیدا کنید.

دیدگاه خود را ارسال کنید

 • قنبر 11 فوریه 2021

  قیمت هاتون عالین 🔥 پنل استفاده کردم عالی بود در کل

  • مدیرسایت 12 فوریه 2021

   تشکر, سرویس های ما مستقیم بدون واسطه اراه می شود برای همین قیمت ارزان تر می باشد🌹