check mail minus phone-call plus search send
img

بازدید ویدیو اینستاگرام

INSTAGRAM VIEWS

خرید بازدید اینستاگرام ارزان

شما برای بالا بردن تعداد views های پست های پست های ویدیویی اینستاگرام باید از این نوع سرویس استفاده کنید

هر ساعت از شبانه روز ثبت سفارش انجام دهید اتوماتیک سفارش ها پردازش می شود ✔

بازدید چیست؟

در قسمت هر پست ویدیو بدون اسلایدر شما یه شمارنده views زیر پست می بینید که با این سرویس می تونید هر مقدار که نیاز دارید بالا ببرید این شمارند با تعداد لایک فرق میکند یعنی برای پست های

 

500 بازدید ویدیو اینستاگرام

1,000 بازدید ویدیو اینستاگرام

2,000 بازدید ویدیو اینستاگرام

5,000 بازدید ویدیو اینستاگرام

10,000 بازدید ویدیو اینستاگرام

20,000 بازدید ویدیو اینستاگرام

30,000 بازدید ویدیو اینستاگرام

50,000 بازدید ویدیو اینستاگرام

سوالات متداول

سفارش زدم کی انجام میشه ؟

سفارش های روی پنل فالوورها چند دقیقه بعد شروع می شود

ایا شما رمز پیج نیاز دارید ؟

سرویس های که داریم بدون نیاز به پسورد هست

من تعداد بالاتری نیاز دارم چیکار کنم ؟

شما با وارد شدن به پنل کاربری تعداد دلخوا می توانید انتخاب کنید

خرید بازدید اینستاگرام ارزان تحویل فوری   

 • سرویس بازدید پست اینستاگرام برای بالا بردن تعداد ویو های پست شما استفاده می شود
 • این سرویس بعد از ثبت پردازش می شود و در کوتاه ترین زمان سفارش شما انجام می شود در هر زمان از شبانه روز سرور ما انی پردازش می کند
 • این سرویس پایین ترین قیمت بین رقبا دارا هست
 • تفاوت فالوورها با بقیه پنل خدمات مجازی حرفه ای و راحت هست که کار باهاش راحت هست
 • هم روی گوشی اندروید و هم ایفون به شکل یک برنامه هست
 • خوب اگر مراحل کار با پنل رو نمی دونید می تویند به این صفحه مراجعه کنید

راهنمای خرید بازدید اینستاگرام  برای دیدن مراحل ثبت نام و خرید کلیک کنید

افزایش بازدید ویو پست اینستاگرام

افزایش ویو اینستاگرام

افزایش بازدید اینستاگرام یکی از خدمات بسیار پرطرفدار ما در سایت فالوورها است. فکر می‌کنید دلیل این موضوع چیست؟ عجله نکنید. برای بررسی این مسئله وقت بسیار است. ابتدا بیایید ببینیم که چرا واقعاً خرید بازدید اینستاگرام تا این اندازه مهم است و چرا باید برای آن برنامه‌ریزی کنید؟ آیا واقعاً افرادی که بازدید می‌خرند بازخورد مناسبی از آن می‌گیرند؟

اهمیت افزایش بازدید پست اینستاگرام

هدف همه‌ی ما از فعالیت در اینستاگرام، بیشتر دیده شدن است. این دیده شدن نیز خود می‌تواند اهداف متفاوتی در پشت خود داشته باشد که قصد واکاوی آن‌ها را نداریم. بخش مهمی از محتوایی که در پیچ اینستاگرام خود منتشر می‌کنیم، ویدیوها هستند. بالا رفتن بازدید این ویدئوها از جهات مختلفی اهمیت بالایی دارد که در زیر به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

بهره‌مندی از الگوریتم اینستاگرام

اینستاگرام الگوریتم‌هایی دارد که با دانستن و استفاده از آن‌ها می‌توانید موفقیت و رشد خود را در این رسانه به‌شدت بالا ببرید. یکی از این الگوریتم‌ها به میزان بازدید ویدیوهای پست شده در دقایق اول مرتبط می‌شود. به این ترتیب که وقتی شما یک ویدیو را پست می‌کنید، چنان‌چه بازدید قابل توجهی از آن بشود، ویدیو توسط سیستم در اکسپلور قرار می‌گیرد.
این را هم همه می‌دانیم که رفتن یک ویدیو به اکسپلور یعنی جذب بازدید حداکثری برای آن. از این رو خرید بازدید ویو اینستاگرام به خودی خود سبب افزایش بازدید پست‌هایتان بیش از چیزی که خریده‌اید می‌شود.

افزایش بازدید اینستاگرام و جذب مخاطب

افزایش بازدید اینستاگرام تنها به ویدیوهایی که پست می‌کنید محدود نمی‌شود. زمانی که شما بتوانید مخاطبان پست‌های خود را بالا ببرید، در میان آن‌ها مخاطبان واقعی و دائمی‌تان به سمت شما جذب می‌شوند.
با وایرال شدن ویدیوهای پیج‌تان و افزایش بازدیدهای آن‌ها، افرادی که به سبک و موضوع کارتان علاقه‌مند باشند، وارد پیج‌تان شده و شما را فالو می‌کنند. پس به دنبال خرید بازدید، شاهد افزایش فالوور واقعی پیج خود نیز خواهید بود.

تاثیر بیشتر بر مخاطب

اغلب مخاطبان در نگاه اول به هر پست اینستاگرام به آمار و ارقام آن توجه می‌کنند. دیدن تعداد بالای بازدیدها و لایک‌های یک ویدیو همیشه بر مخاطب تاثیر می‌گذارد. دلیل آن هم طبیعی‌ست. بیشتر افراد دوست دارند هم‌رنگ دیگران باشند و از قافله عقب نمانند.
به همین دلیل وقتی یک مخاطب تعداد بالای بازدید ویو اینستاگرام شما را می‌بیند، تمایل بسیاری به دنبال کردن شما پیدا می‌کند. چرا که معتقد است حتماً شما چیزی برای ارائه دارید که توانسته‌اید به چنین آماری دست پیدا کنید. این آمار حتی بر نظر مخاطب نسبت به ویدیویی که پست کرده‌اید تاثیر می‌گذارد. این یک تاثیر ناخودآگاه بر ذهن مخاطب است و شاید خود او نیز از آن با خبر نباشد.

خرید افزایش بازدید اینستاگرام

نکات مهم در افزایش بازدید اینستاگرام

حال که با اهمیت افزایش بازدید ویدیو در اینستاگرام آشنا شدید، زمان آن می‌رسد که یکی از روش‌های مهم این فرایند، یعنی خرید بازدید اینستاگرام بپردازیم. خرید بازدید به شما کمک می‌کند تا بخش قابل توجهی از مسیر پیشرفت را در مدت زمان کمی طی کنید. البته فراموش نکنید که تنها با پرداخت هزینه و خرید تعداد بازدید برای یک یا چند ویدیوی خود موفق نخواهید شد.
خرید بازدید ویدیو در این شبکه‌ی اجتماعی نیازمند رعایت نکات خاص خود است. توجه به این نکات می‌تواند باعث شود به نتیجه‌ی هر چه بیشتر و بازخورد بهتری از خریدتان دست پیدا کنید. در مقابل رعایت نکردن این مسائل می‌تواند باعث ناامیدی‌تان شود. از آن‌جایی که قصد ما تنها فروش ویو به شما نیست، سعی داریم با مرور این نکات مسیر رشد را به شکل دقیق‌تری به شما نشان دهیم.
اگر به دنبال خرید ویو اینستاگرام هستید، به پارامترهایی که در زیر مرور می‌کنیم، حتماً توجه کنید.

کیفیت کار را فراموش نکنید

این پنبه را همین حالا از گوش‌تان در بیاورید که تنها خرید بازدید شما را به موفقیت می‌رساند. بگذارید روراست باشیم. اگر شما تعدادی پست بی‌کیفیت و کسل‌کننده بر روی پیج خود آپلود کرده‌اید، خرید ویو ضامن رشد شما نخواهد بود.
پس بهتر است پیش از اقدام به خرید، به فکر تولید محتوای خوب باشید. بعد از آن‌که تعدادی محتوای زیبا و جذاب تولید کرده و در پیج‌تان قرار دادید، زمان آن می‌رسد که با خرید بازدید تخته گاز به سمت ترند شدن و رسیدن به اکسپلور پیش برویم.
درک این موضوع زیاد سخت نیست. تصور کنید شما هزینه می‌کنید و ویدیوی خود را به صفحه‌ی اکسپلور می‌رسانید. در این مرحله چیزی که مخاطب را جذب و به شما وفادار می‌کند، کیفیت کارتان است. کیفیت بالای کار یعنی احترام به مخاطب.

بر روی یک ویدیو تمرکز نکنید

توصیه‌ی ما این است که برنامه‌ی افزایش بازدید اینستاگرام خود را بر روی تنها یک ویدیو متمرکز نکنید. چرا که این موضوع می‌تواند سبب عدم توازن در پیج‌تان شود. سعی کنید برای چند ویدیوی مناسب در پیج خود بازدیدهای قابل توجهی بخرید.
به این ترتیب هم شانس‌تان برای افزایش مخاطب بالا می‌رود و هم میزان بازدید ویدیوهایتان معقول‌تر به‌نظر می‌رسند. فراموش نکنید که هیچ مخاطبی نباید حتی این فکر به ذهنش خطور کند که شما بازدیدهایتان را خریده‌اید. برای همین باید به شکلی دقیق عمل کنید.

پیج خود را Privet نکنید

نکته‌ی مهم دیگر در هنگام ثبت سفارش بازدید، Public بودن پیج است. برای آن‌که فرایند سفارش به درستی انجام شود، پیج‌تان باید در حالت عمومی باشد.
به این نکته حتماً قبل از ثبت سفارش توجه کنید تا از هزینه‌ای که پرداخت می‌کنید، بازخورد بگیرید.

از یک مجموعه مطمئن بازدید بخرید

یک نکته‌ی بسیار مهم در خصوص خرید ویو اینستاگرام، اقدام از طریق تیم‌های با تجربه و معتبر در این زمینه است. این روزها بسیاری از افراد ادعا می‌کنند که می‌توانند شما را به قله‌های موفقیت در اینستاگرام برسانند. در حالی که بر روی هیچ قله‌ای خبری از خودشان نیست.
از این رو بسیار مهم است که برای خرید و افزایش بازدید اینستاگرام حتماً به سراغ مجموعه‌هایی بروید که تخصص کافی در این زمینه دارند و خدمات‌شان را تضمین ارائه می‌کنند

بهترین سایت خرید و افزایش بازدید اینستاگرام

افزایش بازدید اینستاگرام با فالوورها

این روزها شاهد فعالیت شرکت‌ها و تیم‌های متعددی در زمینه فروش بازدید اینستاگرام هستیم. به همین دلیل بسیار مهم است که بتوانید مرجعی مطمئن و حرفه‌ای برای خرید بازدید انتخاب کنید. برای موفقیت در این زمینه توجه به برخی المان‌ها و ویژگی‌ها بسیار مهم است. می‌توان گفت بهترین مرجع خرید بازدید اینستاگرام باید ویژگی‌هایی داشته باشد که سبب برتری آن نسبت به رقبا می‌شود.
سایت فالوورها با تجربه‌ی چند ساله در عرصه اینستاگرام و با دارا بودن پشتوانه‌ی قوی رضایت حداکثری مشتری، در این مسیر در کنار شماست. اما چه چیزی خدمات ما را متمایز می‌کند؟ بهتر است در ادامه نگاهی به مهم‌ترین خصوصیات و مزیت‌های خدمات افزایش بازدید اینستاگرام این مجموعه داشته باشیم.

ثبت سفارش راحت

شما به راحتی و تنها با چند کلیک می‌توانید سفارش خرید بازدید خود را ثبت کنید. برای این‌کار تنها کافی‌ست ابتدا یک حساب کاربری ساخته و سپس کیف پول خود را شارژ کنید.
پس از آن هر بار نیاز به خرید بازدید داشتید، می‌توانید با وارد کردن مشخصات و آدرس پست مورد نظرتان خریدتان را انجام دهید. برای مشاهده‌ی مراحل کامل خرید می‌توانید وارد بخش راهنمای خرید شوید.
تحویل سریع کار

از مزیت‌های مهم کار با پنل فالوورها، اجرای پروژه‌ها در کمترین زمان است. به‌گونه‌ای که از زمان انجام سفارش و پرداخت مبلغ، تنها تا چند دقیقه عملیات مورد نظر انجام خواهد شد. این مسئله به ویژه در خرید ویو اهمیت بیشتری پیدا می‌کند.
چرا که بسیار مهم است که در زمان پست کردن ویدیو و پس از آن اقدام به بالا بردن بازدید خود کنید تا بتوانید ویدیوی خود را به صفحه‌ی اکسپلور اینستاگرام هدایت کنید.
خدمات افزایش بازدید اینستاگرام 24 ساعته

در فالوورها خدمات به صورت شبانه‌روزی ارائه می‌شوند. در واقع شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز که بخواهید سفارش خود را انجام دهید و از نتیجه‌ی آن لذت ببرید.
فرایند عملکرد این مجموعه به صورت اتوماتیک بوده و همان طور که گفته شد در کمتر از چند دقیقه سفارش‌تان توسط سیستم دریافت شده و اجرا می‌شود.

خرید بازدید اینستاگرام ارزان

قیمت مناسب چیزی‌ست که همه‌ی ما در خرید هر خدمات و محصولی به دنبال آن هستیم. متاسفانه این روزها شاهد تعیین و دریافت قیمت‌های بسیار بالایی از سوی برخی فعالان این حوزه هستیم. با این حال خبر خوب این است که در سایت ما با کم‌ترین قیمت و بالاترین سرعت و کیفیت سفارش‌تان انجام می‌شود.
کافی‌ست نگاهی به خدمات این مجموعه و تیم‌های مشابه داشته باشید تا متوجه پایین بودن چشم‌گیر هزینه‌های ما شوید.

همین حالا ویدیوی خود را ترند کنید

ترند شدن یکی از ویدیوهای شما می‌تواند تغییر چشم‌گیری در روند رشد و دیده شدن‌تان ایجاد کند. هر روزه ویدیوهای بسیاری در فضای اینستاگرام تولید و آپلود می‌شوند. پیج‌های مختلفی در همه‌ی زمینه‌های کاری تاسیس شده و با قدرت کارشان را شروع می‌کنند. همه در حال افزایش سرعت خود و استفاده از راه‌های ساده و پیچیده برای بالا کشیدن پیج خود هستند.
پس این کاملاً طبیعی‌ست که شما در هر ساعت با اقدام نکردن چند هزار قدم از رقیبان خود عقب می‌افتید. توصیه می‌شود فرایند سفارش و خرید بازدید را از همین حالا شروع کنید. با انجام چند سفارش خواهید دید که تاثیر این کار بر افزایش بازدید اینستاگرام‌تان تا چه میزان زیاد است.
اگر نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید حتماً از طریق صفحه‌ی تماس با ما اقدام کنید.
ما تا اوج همراهتان هستیم.

برای خرید بازدید پست های IGTV لینک پاین کلیک کنید

خرید ویو igtv

 

دیدگاه خود را ارسال کنید

 • امیر سفاری 6 ژانویه 2021

  سرویس های خوبی دارین مرسی سریع انجام شد ,😍 سایت شما رو تازه پیدا کردم عالیه

  • مدیرسایت 6 ژانویه 2021

   تشکر امیر جان 🌹
   بله نسخه جدید به تازگی منتشر شده بهتر هم خواهد شد تشکر.